SUV 4x4 výpravy

Norsko

Norsko
Norsko
poznávací výprava pro SUV
termíny: individuálně, na vyžádání

Mimo pevný kalendář, lze poptat expedici ve Vašem termínu do Vámi vybrané destinace.

  PŘIHLÁŠKA  
  Archiv expedic  

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road EXPEDITIONS s.r.o.
                Offroadplowing

Radek Šolc "Kilař" je váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze. Pod vedením zkušeného průvodce, jste team, který zvládne všechny překážky, jenž Vás mohou překvapit ! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit, své zkušenosti sbíral na různých offroad akcích a expedicích po 12 let, nejprve jako účastník a v posledních letech jako průvodce. Poskytuje první pomoc na úrovní zdravotníka.

 

O destinaci

Cena poplatku za průvodce s vozem je při počtu 6 posádek stanovena na 37.250,- Kč, za jedno vozidlo. Každá další posádka snižuje cenu, neboť poplatek se rozpočítává mezi účastníky rovným dílem. Zkuste oslovit své známé a kamarády. Čím více posádek, tím je to pro účastníky levnější.
S přihláškou nemá smysl čekat, i když se přihlásíte první, každá přihláška nad pevný počet šesti posádek snižuje cenu všem i Vám, příslušná část poplatku Vám bude vrácena při uzávěrce přihlášek.

Vaše náklady na cestu pro dvě osoby ve voze jsou 2.800,- Eur.

  • Nejvhodnější termín: v rozmezí od 1.7. do 30.7., délka výpravy minimálně 18 dnů
  • Typ výpravy: poznávací výprava (i pro rodiny s staršími dětmi)
  • Délka trasy: cca 9000 km (v Norsku 5000 km, ostatní přesun po Evropě)
  • Určeno: pro SUV 4x4

Norsko - zajímavá severská země se spoustou přírodních zajímavostí, která ovšem nepřeje pohybu mimo cesty a tak si jízdu v terénu neužijete. Drtivá většina cest je zpevněných a SUV je vhodné pouze kvůli prostor a pohodlí, které ale stejně účinně nahradí nějaké MPV. Když překonáte přes 3000 km, dostanete se až na nejsevernější výběžek Evropy NORD CUP. Uvidíte krajinu za polárním kruhem, kde slunce nechodí spát, překrásné fjordy i zajímavé hory i proslulou Trolí cestu. Navštívíte i zajímavý poloostrov Lofoty a z vyhlídky ve výšce 1000 m shlédnete jeden z nejdelších fjordů.

Co uvidíte v Norsku

Krajinu za polárním kruhem, Nord CUP, pořeží roztrhané fjordy, poloostrov Lofoty, mnohá severská města a městečka s typickými přístavy, ze zvěře zajímavé losy a soby...

 

TISK STRÁNKY
NAHORU      

Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

 
© 2024 Off Road EXPEDITIONS s.r.o. Všechna práva vyhrazena.   |   Cookies
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Off Road Průvodce Off Road Expeditions